O nasLOVEBIRDS po polsku oznacza papużki nierozłączki lub potocznie bardzo zakochaną, wpatrzoną w siebie parę (tzw. "gruchające gołąbeczki").

To jedno słowo określa wszystko co w nas najważniejsze :) Jesteśmy małżeństwem zakochanych i nierozłącznych fotografów, którzy uwielbiają uwieczniać na zdjęciach uczucia  ;)
Nasza druga pasja to obserwacja i fotografia ptaków (birdwatching), która wymaga naturalności i dyskrecji by nie płoszyć „ptasich modeli”.
Ze względu na fakt, że jesteśmy już po „zaobrączkowaniu”, wiemy jak to jest stać po drugiej stronie obiektywu ;)
Jeżeli jesteście zakochani i pragniecie by ktoś uwiecznił Waszą miłość na zdjęciach, to dobrze trafiliście :)
Zapraszamy do obejrzenia naszych prac.

Zakochani - zakochanym :) <3

JAK PRACUJEMY?
Zawsze we dwoje – jak na nierozłączki przystało :) Dzięki temu otrzymujecie zdjęcia wykonane z dwóch różnych punktów widzenia: emocjonalnej kobiety i męskiego perfekcjonisty.
Tworzymy reportaż składający się z uczuć Waszych i Waszych bliskich.
Staramy się ograniczać aranżowanie zdjęć do maksymalnego minimum. Nie będziemy Was przez kilka minut ustawiać do ujęcia, jak to czasami robią fotografowie podczas robienia zdjęć paszportowych :/
Na uroczystość ślubną i weselną ubieramy się elegancko, dzięki czemu nie zwracamy na siebie nadmiernej uwagi gości (nie chcemy im przeszkadzać w zabawie;)
Przed wykonaniem zdjęć plenerowych, chcemy Was jak najlepiej poznać, by miejsce pleneru Wam odpowiadało, a zdjęcia mogły oddać indywidualny charakter Waszego związku.
Uwielbiamy robić zdjęcia naturalne, niepozowane, prawdziwe i uczuciowe<3
Jeżeli macie podobny sposób  patrzenia na fotografię artystyczną, zapraszamy do kontaktu!
Pozdrawiamy cieplutko :)
Ania i Daniel LOVEBIRDSKomentarze

Popularne posty